Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
Zvani: +371 29189748
Latviešu
Valoda: Latviešu
Zvani: +371 29189748
0

Alveja ir unikāls augs, kuram piemīt antiseptiska un dziedējoša daba.

Alvejas sula satur vairāk kā 150 aktīvus komponentus. Tajā skaitā:

  • 19 aminoskābes (kopā zināmas 22), to skaitā arī neaizstājamās, - tas ir organisma būvmateriāls, plastikas materiāls. Spēks un sakārtota vielmaiņa ir tieši pateicoties šim būvmateriālam.
  • 12 minerālus, kuri nepieciešami bioķīmisko procesu norisei. Tie ir kalcijs, varš, cinks, selēns, hroms, mangāns. Bioķīmiskie procesi noris organismā nepārtraukti. Katru sekundi organisms sintizē sev nepieciešamās, šajā sintēzē ļoti svarīgas ir minerālvielas.
  • 9 vitamīni, starp kuriem A, B1, B2, B3, B5, B6, B12, C, E (parasti B grupas vitamīnus satur vienīgi dzīvnieku valsts izcelsmes produkti) – ir  būtiska loma vielmaiņas procesā, saglabā organisma vispārējo tonusu, piedalās organisma imunitātes nostiprināšanā.
  • 10 fermenti, kuri nepieciešami gremošanas sistēmas darbībai, dziedina audu iekaisumus, neitralizē brīvos radikāļus.
Alveju pazīst visā pasaulē. Alvejas dzimtene ir Āfrikas piekraste un salu grupas gar šo piekrasti, arī Kanāriju salas. Kanāriju salu alveja aug savā dabiskajā vidē. Saules siltums (vairāk kā 300 saulainu dienu gadā) un vulkānisko iežu spēks padara šo salu alveju par unikālu dabas velti veselīgu produktu ražošanā.

Alveja ir Latvijā zināms un iecienīts mājas „dziednieks” pie saaukstēšanās, klepus, nespēka, infekcijām. Mēs visi atceramies mūsu labās mīļās vecmāmiņas, kuras mēdza sajaukt alveju kopā ar medu. Arī mūsdienās alveja ir palīgs veselības stiprināšanā.

 Mēs piedāvājam alvejas sulu veselības stiprināšanai un alvejas želeju skaistumkopšanai.

 Uz veselību!!!