Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
Zvani: +371 29189748
Latviešu
Valoda: Latviešu
Zvani: +371 29189748
0

Atvērtās inovācijas podkāsts jau 14.maijā

Autors: Sagatavoja: Elīna Miķelsone, projekta komunikācijas vadītāja 26418258, mikelsone.elina@gmail.com https://www.facebook.com/Open-Innovation_Atv%C4%93rt%C4%81-inov%C4%81cija_Postdok_Latvia  
Datums: 08.05.2020 11:47
7 skatījumi
Atvērto inovāciju eksperte Iveta Cīrule Jūs ielūdz uz pirmo no trīs podkāstiem par atvērtajām inovācijām un biznesa inkubatoriem, kas tiek organizēti programmas "Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsts" projekta "Atvērtā inovācija" Nr.1.1.1.2/VIAA/3/19/426 ietvaros. Pirmajā podkāstā tiks atbildēts uz jautājumu, kas ir atvērtā inovācija? Papildus informāciju var meklēt projekta Facebook lapā ‘’Open Innovation_Atvērtā inovācija_Postdok_Latvia’’.
​​Atvērtās inovācijas eksperte Iveta Cīrule Jūs ielūdz uz pirmo no trīs podkāstiem par atvērto inovāciju un biznesa inkubatoriem, kas tiek organizēti programmas "Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsts" projekta "Atvērtā inovācija" Nr.1.1.1.2/VIAA/3/19/426 ietvaros.  Pirmajā podkāstā tiks atbildēts uz jautājumu, kas ir atvērtā inovācija? Papildus informāciju var meklēt projekta Facebook lapā ‘’Open Innovation_Atvērtā inovācija_Postdok_Latvia’’.

Inovācija un uzņēmējdarbība tiek uzskatītas par ekonomikas izaugsmes un labklājības pamatu. Mūsdienās uzņēmējdarbība ir atvērtās inovācijas process, kur uzņēmumi darbojas kā “atvērtās inovācijas dzinēji”. Atvērtā inovācija ir jauns inovāciju pielietojuma modelis, un tas ietver specifiskus pielietojuma veidus (no iekšpuses uz ārpusi vērsto un no ārpuses uz iekšpusi vērsto). Jaunajiem komersantiem ir nepieciešamas īpašas kompetences, sauktas arī par atvērtās inovācijas kompetencēm, kā arī motivācija un sasniegums ar partneriem šo pieeju pielietošanā.

Biznesa inkubatoriem ir īpaši liela nozīme, jo tie stimulē ekonomisko izaugsmi, palīdzot attīstīties jauniem uzņēmumiem. Biznesa inkubatora sniegumu augstskolās var aprakstīt kā sociālu un menedžmenta procesu, kura mērķis ir attīstīt un komercializēt jaunus produktus, jaunas tehnoloģijas un jaunus biznesa modeļus, tomēr jāatzīmē, ka tikai ierobežots pētījumu skaits pierāda biznesa inkubatoru būtisko lomu jauno komersantu veidošanās procesā un attīstības kontekstā studiju procesā augstskolās.

Svarīgi atzīmēt, ka 14.maijā būs dzirdams podkāsts : “Kas ir inovācija?”;  28.maijā – “Kas ir biznesa inkubators?”. 10.jūnijā – “Vai spējam atvērti sadarboties biznesa vidē?”

Dr.sc.administr. Iveta Cīrule :

SIA BIORGANIK 5 un biedrības Project Net dibinātāja un valdes locekle (kopš 2008),

RISEBA augstskolas Radošā biznesa inkubatora vadītāja (2013-2019),

Pēcdoktorantūras atbalsta programmas projekta “Atvērtā inovācija” pētniece (2020-2022),

Senioru Universitātes Latvijā dibinātāja (2019) un virzītāja.

Vienkārši sakot – aktīvs cilvēks, kas meklē un izmanto iespējas un māca citiem uzņēmējspējas un sadarbību.

Podkāsti tiks organizēti programmas "Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsts" projekta "Atvērtā inovācija" Nr.1.1.1.2/VIAA/3/19/426 ietvaros.
Birkas:
postdok_Latvija; atvērtā_inovācija; biznesa_inkubācija